Відкриті заняття з астрономії в Сумському державному університеті

Заняття

Протягом весняних місяців 2016 року колектив аматорів астрономії спільно з Сумським державним університетом організовував теоретичні та практичні заняття для учнів, студентів і всіх бажаючих. Вхід вільний з попередньою реєстрацією.

Теорія

Щотижневі лекції з презентаційним матеріалом. Оглядові курси, які охоплюють широкі знання про астрономію: історія, основи і завдання науки, астрономічні явища, сонячна система, зорі та зоряні системи, астрономічні інструменти, сучасні досягнення астрономії та космонавтики, аматорська астрономія та її значення, програмне забезпечення.

Практика 

Ознайомлення з різними типами телескопів та монтувань, їх будова, порівняння, налаштування та використання. Вивчення сузір’їв. Спостереження в телескоп Місяця, Сонця, планет, кратних зірок, яскравих об’єктів глибокого космосу та малих тіл Сонячної системи. Основи астрономічної фотографії та обробки результатів зйомки.

Час і місце

Лекційні заняття: тривалістю 80 хв. щосуботи о 15:00.
Практичні заняття: тривалістю 60 хв. на території університету за наявністю сприятливих погодних умов.
Заняття продовжувались протягом весняних місяців і червня, починаючи з 5 березня. Про час та місце практичних занять ми повідомляли за допомогою email і sms розсилки.

Якщо ви маєте конкретні питання стосовно астрономії, на які б бажали отримати відповідь протягом занять, ви можете надіслати їх електронною поштою, вказаною нижче.

Аудиторія 307, корпус бібліотеки Сумського державного університету, третій поверх, вулиця Римського-Корсакова, 2.

 

DSC_0720

Місце практичних занять: стадіон за басейном СумДУ.

Контакти

Заняття вели: Володимир Сулим, Дмитро Сенченко, Олександр Мельник, Андрій Катькалов, Антон Вєтров.

Керівник занять: Володимир Сулим.

Email: sulim.vladimir@gmail.com
Тел.: (066)-638-17-65