Колектив АстроСуми у телепередачі “На часі: Ранок”

Без категорії

19 липня учасники колективу АстроСуми були запрошені на прямий ефір телепередачі “На часі: Ранок”, яка транслюється на каналі UA:Суми. Гостями студії були Олександр Мельник і Володимир Сулим.

Програма “На часі: Ранок” зазвичай виходить в ефір по буднях з 7 до 9 ранку. Виступ на телебаченні для нас був дебютний, тим більше у прямому ефірі, а запрошення дуже приємно неочікуваним.

Близько 8 годині ранку під час невеличкої перерви у програмі у гостьовій нас з радістю зустріли телеведучі Даша Тєлєгіна і Денис Андріяш. Вони запросили до досить великої студії, де в нас було близько десяти хвилин, щоб познайомитись, встановити рефрактор Олександра Мельника, причепити мікрофони. Ми вперше були у центрі телекамер і світлі софітів, але ж із початком розмови хвилювання зникло. Позитивні і цікаві ведучі зробили розмову невимушеною і динамічною. Ми немов розмовляли із давніми знайомими.

Протягом передачі ми розмовляли про телескопи, початок зацікавлення астрономією, вечори астрономії і відкриті заняття, об’єкти, які можна спостерігати, телескопобудування, особливості візуальних спостережень і астрофотографії. Деякі наші роботи можна було побачити на екрані студійного телевізора.

20 хвилин ефірного часу минули дуже швидко, хоча було бажання спілкуватись далі. Після передачі, не зважаючи на жорсткий графік, за дві хвилини до наступного виходу в ефір, ведучі навіть знайшли час з нами зфотографуватись.

Дуже дякуємо талановитим ведучим Даші і Денису за запрошення до студії, цікаве спілкування і незабутні приємні враження!