Разом ми обов’язково переможемо!

Без категорії

Від себе особисто і як учасник спільноти АстроСуми і головний редактор сайту, хочу поділитись думками і словами вдячності усім, хто захищає нашу країну у важкі часи війни.

Більшість свого життя я не міг подумати, що в наші часи в нашій квітучій країні може бути війна. Не думав, що хтось може скривдити наш добрий, розумний, працьовитий і хоробрий народ, який всю свою історію відстоював свою незалежність, свободу і унікальну культуру. І навіть в ніч на 24 лютого я не вірив, що війна може бути реальністю для всієї країни.

Але вороже керівництво сусідньої країни і його армія виявились терористичним угрупованням, здатним десятиліттями вести інформаційну війну проти ні в чому не винних українців. І тепер його війська прийшли в Україну з метою знищити її і підкорити собі.

Та вони ніколи не зможуть це зробити. Вони не врахували те, що кількість військових, технічне оснащення армії і навіть площа території країни-агресора – ніщо порівняно з духом, волею, мужністю і розумом українського народу, який здатен захистити себе власними силами. А країна-агресор зараз знищує сама себе.

Хочу щиро подякувати і вклонитись всім військовим Збройних сил України і всім учасникам Територіальної оборони за те, що ризикуючи своїм життям, вони захищають нас, наших рідних, близьких і нашу Батьківщину!

Дякую керівництву нашої держави і місцевим органам влади, тим, хто залишається з народом, який їх обрав, діючи рішуче і виважено.

Дякую всім волонтерам, які усіма можливими шляхами допомагають захищати Україну: поширюють важливу інформацію, забезпечують армію і цивільних їжею, медикаментами, необхідними речами і роблять багато чого іншого!

Дякую усім медичним працівникам, поліції і рятувальним службам, які перебуваючи в небезпеці борються за життя постраждалих і турбуються про нашу безпеку!

Дякую усім працівникам, що забезпечують функціонування важливих інфраструктур, магазинів, аптек!

Дякую відважним людям, які без зброї зупиняють і захоплюють ворожі війська!

Дякую кожній добрій людині, що сумлінно виконує свою роботу і вносить хоча б маленький внесок у життя українського народу в такий важкий час!

Дякую кожній країні, кожному народу, які показали себе друзями України і підтримують її в боротьбі з ворогом санкціями, фінансами, зброєю!

Дякую рідним, близьким, друзям і колегам за підтримку!

Мені дуже болісно від того, що відбувається. Але я вірю і сподіваюсь, що дуже швидко війна припиниться, і припиниться назавжди і по всій країні. І наші діти ніколи більше не побачать цього жаху, який ми бачимо зараз.

Разом ми обов’язково переможемо! За нами правда. Український дух – незламний. Боже, бережи всіх українців і нашу рідну Україну! У нас все буде добре!

Всім серцем люблю Україну. Пишаюсь, що народився в Україні і хочу завжди жити в Україні. Тут мій дім, тут мої рідні і близькі. Навіть ті рідні і друзі, хто живе в інших країнах, вони з нами – відстань нам не перешкода.

Я хочу слухати українські пісні, чути співучу українську мову, писати і виступати з лекціями українською, виїжджати в українське поле на астрономічні спостереження і дивитись в мирне українське небо, чути спів українських птахів і шум українських лісів, милуватись дивовижними українськими краєвидами. Я хочу бути вільним. Ніхто, ніхто не може відібрати в мене свободу.

Цей малюнок ми малювали декілька років назад з дуже дорогою для мене людиною: моєю хрещеницею. Дай Боже їй і всім українським дітям жити в могутній незалежній Україні.

У голові крутиться відома пісня “Україно” Тараса Петриненко. Їй рівно стільки ж років, як і мені.

Слава Україні! Героям слава!