Телепередача “На часі: Ранок” про лекцію з астрономії 28 січня

Без категорії

У п’ятницю 27 січня учасник колективу АстроСуми Володимир Сулим був запрошений до телепередачі «На часі: Ранок» на каналі UA:Суми, щоб розповісти про лекцію 28 січня в книгарні «Є» і аматорську астрономію в Сумах.

«На часі: Ранок» – ранкова передача, до формату якої входить також спілкування з гостями в прямому ефірі. До передачі мене запросила чарівна ведуча Анастасія Горпінченко.

Це вже друга участь аматорів астрономії в передачі. Минулого разу до студії ми завітали разом із колегою Олександром Мельником.

Рубрика «Цікава розмова», до якої я був запрошений, почалась приблизно о 8:30 і тривала близько 15 хвилин. Протягом цього часу ми встигли поспілкуватись на широке коло питань. Ми почали з анонсу лекції в книгарні, а саме з найбільш цікавих астрономічних подій 2017 року. Серед них: місячні затемнення і метеорні потоки.

Далі ми розмовляли про сприятливі для спостережень умови, про колектив АстроСуми, вечори астрономії і виїзди на спостереження за межі міста, відкриті заняття з астрономії в СумДУ і в книгарні «Є».

Особисто до мене були запитання про початок захоплення астрономією і інше хоббі, а саме радіоелектроніку. Я розповів про досвід виготовлення радіоприймача для прийому супутників для моніторингу навколишнього середовища і аматорських супутників.

Дякую талановитим ведучим Анастасії Горпінченко і Олександру Ковальову за запрошення до передачі, актуальні питання, приємне і цікаве спілкування!