Вечір астрономії 2 травня 2017

Спостереження

У вівторок 2 травня біля ТРЦ Мануфактура спільнотою АстроСуми був організований вечір астрономії, під час якого ми спостерігали Місяць і Юпітер.

Спостереження відбувались з 20 до 23 години вечора, і були безкоштовні для всіх відвідувачів. Серед телескопів були 150 мм рефлектор і 120 мм рефрактор. Для відвідувачів працювали Олександр Мельник, Андрій Катькалов і Володимир Сулим.

Дуже приємно, що до нас завітали відвідувачі відкритих занять 2016 року, читачі наших сторінок у соціальних мережах, вчителі, наші колеги, знайомі і друзі. Усіх нас об’єднує цікавість до науки про Всесвіт.

Ми також познайомились із любителем астрономії Михайлом Павловичем і його онуком Микитою, які хоч і за невелику плату, але набагато частіше дають можливість спостерігати в телескоп біля “Колібрі”. Така праця гідна поваги.

Наші безкоштовні спостереження організовуються приблизно раз на місяць, ми знаходимось поряд, між літерами “Мануфактура” і “Колібрі”. Ми намагаємось не заробляти на астрономії і зробити її ближчою до людей. Наші лекції і спільні спостереження безкоштовні.

Нагадуємо, що зараз і щонайменше до 21 травня діє виставка фотографій любителів астрономії Олександра Мельника і Володимира Сулима на другому поверсі ТРЦ Мануфактура.

Дякуємо всім, хто спостерігав з нами, а також колегам із організації Подумай за поширення новини. До нових зустрічей!