Вечір астрономії 8 вересня 2019

Спостереження

У неділю 8 вересня любителі астрономії з АстроСуми знову організували безкоштовні спостереження в телескоп біля ТРЦ «Мануфактура».

Серед організаторів і учасників спільноти АстроСуми були: Володимир Сулим, Андрій Катькалов і Павло Карпусь. До нас також завітав наш колега Олександр Мельник. Для відвідувачів працював телескоп-рефлектор діаметром 150 мм.

Як і завжди захід було узгоджено з адміністратором і директором «Мануфактури».

Сьогодні у другій половині дня над східною частиною Сумської області з’явилась мінлива хмарність, але було вирішено не відміняти захід. І в цілому погодні умови не завадили спостерігати Місяць, Юпітер і Сатурн.

Цього разу було досить мало відвідувачів, що є нормальним для неділі, оскільки наближається робочий тиждень. Тому до нас завітали переважно наші друзі і колеги, яких ми запросили до нашого заходу.

Недалеко від нас незалежно від АстроСуми також працював і наш колега Михайло Павлович. Ми з повагою відносимось до його праці і завжди рекомендуємо усім охочим подивитись в телескоп завітати до нього на спостереження поза рамками наших заходів.

Дякуємо тим, хто спостерігав з нами!